Геращенко: «ЄС» на зустрічі з Корецьким порушила питання суб’єктності влади
Ірина Геращенко на зустрічі фракції «ЄС» із Сергієм Корецьким
Фракція «Європейська солідарність» зустрілася з кандидатом на посаду прем’єр-міністра Сергієм Корецьким. Під час розмови депутати порушили питання суб’єктності парламенту та уряду, реформи армії, демографії, програми діяльності Кабміну, відновлення критичної інфраструктури, євроінтеграції, а також відновлення міністерств екології та аграрної політики, ситуації в енергетиці, економіці та соціальній сфері.
Заклик до діалогу та відмови від популізму
Фракція закликала майбутнього очільника уряду відмовитися від телемарафону та припинити популізм, яким займався попередній Кабмін. Корецький заявив, що планує постійний діалог з Верховною Радою та всіма фракціями. Він зізнався, що не є політиком і що його «запросили стати прем’єром». На уточнення, хто запросив, кандидат відповів: «Спільне рішення депутатів СН і президента».
З урахуванням самодурства Зеленського в історії з Федоровим фракція порадила Корецькому, якщо його призначать прем’єром, негайно запросити Михайла до нового уряду — не на ритуальну посаду, а для вироблення плану безпеки та оборони країни.